Огляд каталогу
- 724 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 724 результатів
Перегляньте їжа в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 724 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 249,024 відгуків та оцінок.
“Смачна кава. І, що важливо, гарячий. В міру міцний, в міру гіркуватий. Брала різний, кожен добрий по-своєму. Особливо смачний виходить у бариста-дівчини, імені не знаю, на жаль. Гарні ціни. Можна посидіти всередині та зовні, можна брати каву із собою.”
“Моя улюблена турецька кухня. Чудовий кухар. Гарний смак. Ходжу сюди не менше 10 разів на місяць”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Давно не пила такого смачного какао. Дякую за гостинність.”
“Позитивна атмосфера , смачні сендвічі. Великий вибір напоїв та смаколиків як для до рослих так і для дітей. Також є дитячий майданчик .”
“Хороше місце для відпочинку з кальяном, ігровими приставками”
“Чудове місце, щоб випити смачну каву. Смачна та свіжа випічка, тепла атмосфера.”
“дуже затишний заклад, смачна кава й шоколад”
“Люблю це місце і АБСОЛЮТНО люблю Маски. Вважайте їх дуже недооціненими!”
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Найкраще місце для тих, хто любить грамотну музику, особливо джаз. Ну і звичайно для тих, хто знає на честь кого названо заклад))) смачні десерти, гарний чай, атмосфера, інтер'єр та музиканти – все на висоті.”
“Дуже затишне кафе. Ну дуже! Тепленько, атмосферно і мега смачно. Неймовірні чаї та смаколики. Обов'язково повернуся ще!”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Дуже хороший буфет зі шведським столом. Дуже великий вибір страв і все смачне і свіже. Є мікрохвильовки щоб можна було підігріти їжу. Персонал дуже привітний. Ціни помірні. Заклад дуже хороший”
“Дуже приємне місце. Багато простору, світлі меблі, панорамні вікна, м'які дивани і підвісні гойдалки! Зараз обід, тут місць багато, а людей мало, тому тут досить спокійно і не так шумно як в місцях ближче до центру. Для тих, кому важлива не тільки їжа, але й атмосфера рекомендую ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дуже сподобалось! Приємні доброзичливі офіціанти і дуже смачна їжа! Порекомендував своїм знайомим, теж залишились задоволеними!”
“Дуже дуже смачна кава і круасани! ☕”
“Нещодавно відвідали кафе “Штрудель” — і залишилися дуже задоволені! Затишна атмосфера, приємна музика та неймовірно смачні десерти. Особливо вразив класичний яблучний штрудель — хрустке тісто, соковита начинка з яблук та кориця, яка створює справжній аромат домашнього тепла. Кава — на високому рівні, подача дуже естетична. Персонал ввічливий, привітний і завжди готовий допомогти з вибором. Інтер’єр оформлений зі смаком — ідеальне місце для зустрічей із друзями або спокійного чаювання наодинці. Ціни приємно здивували — співвідношення “ціна-якість” чудове. Обов’язково повернемося ще раз і радимо всім, хто цінує справжні домашні смаколики! Оцінка: 5/5 ⭐”
“Я в цьому місці зараз і все дуже смачно рекомендую цей ресторан в одессі, (тим хто любить Японську кухню)”
“Дуже гарний сервіс, привітний персонал, ввічливі, уважні до клієнта. Менеджер Анастасія - є зіркою закладу. Компетентна, ввічлива, пропонує новинки в асортименті так, що ще й не спробував, а вже хочеться скуштувати. Респект закладу, а особливо працівникам!!!!!!”
“Краща шаурма у місті. Беремо тут вже багато років.”
“чоловік не одноразово брав сніданок у постіль саме тут) начинки багато, їла б і їла тільки бейгли, особливо з хамоном, сиром та грушею! кава теж дуже смачна. єдине, хлопці які там працюють завжди втомлені і не дуже привітні, але їх можна зрозуміти)”
“Замовляли смузі антидепресант. Саме найменування говорить за себе. Ввічливий персонал та затишна атмосфера. З мінусів - мало місця. Великим компаніям там не розміститися, а ось сходити зі своєю половинкою саме те, що потрібно)))”
“Приємні ціни, відмінний персонал та дуже смачне пиво! Розташування в самому центрі Одеси”
“Морозиво філадельфія з інжиром - це дуже прикольно:) треба повернутися спробувати ще:)”
“Миле, затишне місце. Смачна їжа за доступною ціною. Порція велика. Комплексний обід-90грн. Якщо брати тільки друге та компот-70грн.”
“Дуже дякуємо за чудову подачу та професійне приготування морепродуктів. Ви молодці, так тримати”
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Ресторан "Огонь " як чудово що ви в нашому мікрорайоні, на мене дуже зручно росташований заклад,,це чудовий заклад в якомому завжди зустрінуть щірі і милі офіціанти з посмішкою ,зочу відмітити офеціціанта Іннусю вона неймовіра душевна,жіночна,Сергій уважний,теплими обіймами ,увагою,неймовірні-уважні офіціанти ,чудові кухарі,шаленні музиканти,прибиральниці -золоті ручки ,адміністратори які підлаштовуюттся під ваш настрій і задовольнять ваші потреби ,цей заклад особисто відвіюемо з дня відкриття і наші друзі і родичі і знайомі ,Огонь знають не тільки в Одесі але і в області і за межами ,можна писати багато ,але треба прийти і відчути цей вайб....”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”