Огляд каталогу
- 724 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 724 результатів
Перегляньте їжа в кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 724 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 249,024 відгуків та оцінок.
“Найкращий заклад на Таірова з дійсно якісним та достойним пивом Тихо,затишно,сервіс та кальяни вау”
“Приємні люди, і хороша атмосфера, і таки смачна їжа, сири, хамон .....Так, ще кава....хороша навіть для людини яка родилась у Львові)”
“Дуже смачні круасани на будь-якій смак, але через популярність місця іноді треба зачекати; але готують швидко ❤️”
“Завжди задоволений оквайном! Завжди цікаві акції та дуже класний асортимент, дівчата завжди порадять щось смачненьке. А ранкова кава це просто ТОП!!!”
“Смачна кава з тістечками. Затишна атмосфера.”
“Завжди намагаюся купувати вина саме в цій крамниці і залишаюся дуже задоволена. Прекрасний та доброзичливий персонал, який професійно допомагає з вибором.”
“Класний салон, затишна атмосфера, смачна кава. Менеджер дуже професійна та приємна у спілкуванні. Майстер Алла вдало оновила стрижку та зробила гарну укладку, я дуже задоволена.”
“Чудове затишне, комфортне, атмосферне, романтичне місце. Гарне та привітне обслуговування, смачна кухня, прекрасна тераса і територія. Рекомендую, класно”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“Смачна корисна їжа. Вже втретє тут. Сьогодні замовила гречана собі і була в захваті. Гарний затишний заклад.”
“Замовила чоловіку на День народження тут шашлик, овочі на грилі, грибочки , овочі з телятиною. Все сподобалось, смачно , прям пальчики оближеш. Ще й дуже приємно, що до Дня народження зробили знижку. Обов'язково ще будемо щось тут замовляти.”
“Підприємство повного циклу з виробництва заварної та розчинної кави”
“Чудове затишне місце! Не віриться, що таке можливо в Білгороді. Раптом занурюєшся в атмосферу затишних кав’ярень західної Європи. І чудове обслуговування від доброзичливого і уважного персоналу. Усім рекомендую!”
“Після розчарування в "столовці" поруч, відвідали дане кафе, правда ту частину, що напроти! Вже не вперше помітив, що за простим інтер'єром сховано дуже якісне обслуговування і дуже гарна готовка. А офіціант (нажаль не пам'ятаю імені цього хлопця), просто працює на всі 100! Харчувались тут тиждень і завжди були задоволені! Рекомендую!”
“Дякую за чудову та смачну каву. Адміністратори завжди привідні та ввічливі без проблем допоможуть та якісно проконсультують ❤️”
“Відмінне місце дуже смачно, рекомендую Садж. Відзначали тут весілля 2020 року. Директору Галині та всьому персоналу велике спасибі та низький уклін за виконану роботу. Все було дуже смачно, уважно поставилися до кожного побажання під час складання меню. Відчувається професіоналізм! Нещодавно, майже через рік знову заїхали з чоловіком сюди повечеряти. Як завжди смачно, затишно, без зайвої метушні, то що потрібно після дня біганини)”
“Повз це місце щодня приїжджають пару хороших кондитерів. Ще десяток домогосподарок, які знають, як робити карколомні дессерти. Десятка три чоловіки, які вміють відрізнити заварний крем, від "заварнухи" в еклерах. Ще стільки ж, хто знає відмінність еклера від профітролю. Людини дві, фанати класичних дессертів за строгою технологією. Пару сотень людей, які стежать за якістю та "здоровістю" їжі. Людина десять, що нізащо не проміняють на Різдво, ароматний і насичений штолен, на панетон, або калачик. Людини, напевно, чотири, хто не замовляють фраппе у нас, тому що не хочуть псувати пам'ять про це літнє щастя в Греції, або Італії. (Так-так, з натуральними, жирними вершками, які виколупують з пакета ложкою) Людина вісім, які залишаться без копійки на хліб, але наполеон, має бути тільки таким. Один тужливий по хрумкому зовні і тягнеться всередині справжньому бізе (причому за копійки). Ще один, хто знає, що в естерхазі верхи йде абрикосовий сироп. Як мінімум ТИЩА людей, хто любить пінку латте викрябувати зі стаканчика трубочкою. Людина п'ятдесят, які проти дріжджів у хлібі та не проти натурального виду бездрожжового хліба. Тисяч п'ять людей, які забули, що кекси можуть бути пишними без "білих порошків", а шоколад, виявляється, не горить, а тане на відкритому вогні. На непоказному літньому майданчику цього закладу, у чотири столики, як завжди, сидять два водії зерновозів і потягують зернову каву. Їм, як правило, байдужі всі ці тонкощі кондитерського мистецтва. Вони так само байдуже дивляться на людей, які їдуть з нізвідки в нікуди. Але саме вони, і ще сотні три-чотири випадкових клієнтів, просто щасливі, що є така кондитерська.”
“Коли був у 5-6 класі ввечері гуляв поруч, забігав попити, давали безкоштовно і часто тут обідав з друзями.”
“Дуже сподобалося, кухня на вищому рівні, все смачне і свіже, ціни адекватні. Обслуговування швидке. Рекомендую.”
“Чудова кухня, дуже професійний і уважний персонал. Окреме дякую офіціанту Олені і мангальщику. Дуже сподобалося.”
“Замовляли тут шашлик курячий, каре баранини і каре телятини, дуже смачно і сочно - супер м'якеньке м'ясо за умови, що людей було зовсім мало і я думала що кухня відсутня. Страви було смачно приготовано.”
“Доброго дня! Хочу сказати власникам цього ресторану велике спасибі за відкриття такого шикарного та атмосферного закладу. Вишуканий інтер'єр та дуже смачна кухня. А найголовніше, є дитяча кімната! Вже неодноразово відпочивала в цьому ресторані з сім'єю та друзями, всі залишилися задоволені. Дуже приємний та привітний персонал. А ще... Замовляла піцу адресною доставкою, привезли досить швидко та ще гарячу. Ціни приємні. РАДУ ВСІМ !!!”
“Гарний інтер'єр, чисто, затишно.”
“Хороший заклад, класні суші! Приємний персонал!”
“Був дуже задоволений коли відкрили прямо під будинком філію відмінного перекусу, а як спробував шаурму з телятиною, так тільки її тепер і замовляю! Смачно, соковито, різні комбінації з начинкою для найвитонченішого шанувальника шаверми, тепер беру тільки тут”
“прекрасне місце, дуже гарний бариста, все було дуже смачно, чудова кава, видно що працюють професіонали, Валерія дуже ввічлива і приємна дівчинка, приходитиму тепер сюди частіше”
“Дякуємо за смачну шавуху з сиром та беконом, ще таку не коштувала. Дуже сподобалось, зайдемо ще)”
“Муж здесь бывает чаще, но и всей семьей захаживаем иногда. Место,конечно, не подойдет для экспертов вроде Ольги Фреймут и всяких ревизоров (думаю, понятно излагаю мысли)) Но, здесь вкусно и недорого. Конечно, это не ресторан высокой кухни, но вкусно и колоритно покушать здесь можно.”
“Автентичний заклад справжньої в'єтнамської в самому серці Одеси. Подружжя господарі закладу приїхали з В'єтнаму та радують одеситів і гостей міста національними в'єтнамськи стравами а також продуктами з В'єтнаму. Надзвичайно смачний та поживний суп Во Бо тут напевно кращий в Одесі. Дуже раджу його скуштувати та оцінити особисто. Ви маєте змогу змінювати гостроту додаючи спеції та приправи, які очікують вас на столиках. Інтер'єр дуже простий, але більшого й не треба, коли хочеш з'їсти наваристого супчика Фо Бо. П.С. цей суп просто ідеальний на ранок після гучної вечірки :)”
“Французька кавʼярня в Совіньйоні) Рекомендую”