Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте їжа у кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,752 відгуків та оцінок.
“Вкусный и доступный кофе для каждого любителя, кто хочет выпить чашечку бодрящего напитка рано утром или же взбодриться вечером перед неугомонной тусовки. Для любителей сладостей есть выбор свежих кондитерских изделий. Если же вы не любите сладкой, то можно перекусить одним из пирогов. Подход обслуживающего персонала очень индивидуален. Вниманием вы не будете здесь обделены. Атмосфера внутри очень спокойна, позволяет задать свое маленькое умиротворения и заставить насладиться моментом На гугл картах местоположение не совпадает с фактическим, но это вина гугла. Смотрите на 2GIS болек точное расположение”
“Рекомендую, дуже гідні місцеві вина”
“Все дуже смачно, швидке обслуговування”
“Дуже атмосферне кафе, і дуже смачна кава, часто ходжу сюди на обід.”
“Дуже смачна кава,а оформлення у вигляді фотокави то взагалі супер...Ціна нормальна,а оформлення ще краще і настрій піднімає...Дякую хлопцеві, що нам приготував таку каву для мене і глінтвейн безалкогольний для сина.”
“Дуже люблю тут брати каву)) Тут грає мій улюблений рокешник і обслуговує класного бариста, на ім'я Ілона) Вона реально варить смачну каву) Поєднання кави з рокешником - це запорука чудового дня) Няк^_^”
“Супер. Особливо яблучний пончик. А ще кава реально якісна”
“Все дуже смачно як завжди! Дуже часто тут смакую шаурмою!”
“приємне місце для приємного та смачного перекушування)”
“Супер місце для відпочинку...всередині прохолодно і жарко...”
“Все супер, вічливий персонал, по УБД бескоштовно лежак, зонт, рушник!”
“Таке затишне місце зі смачною кавою ❤️ Сподобалася освіжаюча содова. Тут є кішечка, килим та затишні столики.”
“Відмінний підхід та обслуговування, відчуваєш себе бажаним клієнтом, смачні бургер та гарячий бутерброд, так тримати!”
“Найсмачнішу каву, макаруни просто ❤️❤️❤️❤️❤️”
“Чудове розташування, чистий пісок та привітний персонал - це все про пляж "Ікра". Серед багатьох пляжів м. Одеса, рекомендую провести свій відпочинок саме тут. Перш за все, хотілося б відзначити доглянуте обладнання та прибраний пляж. Вхід - безкоштовний, плата лише за використання шезлонгів, парасолі та диванів, але теж можете прийти з власним покривалом, а вночі насолодитись зорепадом - ніхто вас не вижене. Важливо є те, що ви можете з собою брати їжу та напої на пляж (не є обов'язковим купувати щось у ресторані). Туалети поряд та чисті, також є літній душ. Є додаткова послуга замовлення кальяну. Щодо атмосфери, не відчувається напруги, грає музика. Бажаємо вам гарного відпочинку, а "Ікрі" - процвітання!”
“Смачна кава. Позитивний Бариста. Затишне місце.”
“Замовляли у вас суші) вони були неймовірно смачні — рис ідеально приготований, не переварений і не розсипається, а риба свіжа, ніжна й дійсно високої якості. Приємно вразив великий вибір: є як класичні роли, так і цікаві авторські варіанти.Порції щедрі, красиво оформлені — видно, що кухарі готують із душею.”
“Найсмачніші гонконгські вафлі в місті Чорноморськ! Тішить, що є солоні та солодкі вафлі. Сьогодні скуштував солону з сиром та якимось мега смачним соусом, саме те, якщо не їж м'яса, підходить вегетаріанцям.”
“Дуже приємне місце! Обожнюю заходить перед роботою сюди снідати) Тут царює спокійна і приємна атмосфера. Персонал - дівчатка дуже привітні. Випічка супер! Кава бомбезна! Раджу!)”
“Замовив пельмені, овочевий салат та сендвіч з куркою. Вийшов чудовий обід) Окреме спасибі за додану до пельменів сметану)”
“Дуже смачна кава, приємний барист і дуже мила атмосфера”
“дуже смачний глітвейн :) був "не сезон", людей на пляже мало, можливо тому швидко, майже миттево. а, і до персоналу - без нарікань (у відгуках жалілись на російску - або врахували, або заминили, але до мене говорили українською ...)”
“Місце, куди хочеться приходити щотижня”
“Дякую, касиру Олена, Наталі. Швидко допомогла. Компетентни працівники. Рекомендую.”
“Заклад справді приємний. Десерти смачні, кава не кислить, виконують усі побажання. Я там не вперше, персонал привітний, усміхнений, жартують. По атмосфері людей у звичайний будній день небагато, тихо, спокійно. Коли повітряна тривога людей купу і прошу помітити, що персонал навіть у завантаженість, роблять замовлення швидко, якісно і пречудливо. ☕”