Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте їжа у кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,752 відгуків та оцінок.
“Чорновола 14, новий висотний будинок в Одесі, а всередині двору чудовий мурал на всю стіну сусіднього двору. Потрапляєш туди, і око радіє. Таке в совку точно не дозволили б зробити. Дуже здорово і красиво. Раджу туристам потрапити туди та подивитися цей мурал.”
“Сама максимальна оцінка. Вид з ресторану просто заворожує, зможете зробити круті фотографії. Бонусом для вас буде, привітливий персонал, смачна кухня і доступні ціни.”
“Приемна атмосфера. Спробували зі сімʼєю салат с печеню і грушею - смачний дуже , обслуговування нам сподобалось.”
“Непогане місце! Досить бюджетні ціни, а головне - можна дивитись футбол зі звуком!”
“Ціни на сайті не відповідають дійсності, на сайті ціни значно нижчі. При замовленні телефоном кажуть "ціни на сайті невірні". Круто, а нащо тоді такий сайт? Шаурма по факту від 140 грн, а на сайті 85/90/110 грн”
“З 2004 року купую всіляки смаколики, ще жодного разу не підвели! Все смачно! Приємно вразили дівчатка спілкуванням українською!”
“Свіжа та смачна випічка, нормальні ціни. Перекушування, печиво, солодке. Мережа пекарень, яка встигла зарекомендувати себе вже давно.”
“привітний персонал і практично завжди є хороші знижки”
“Чудові враження від закладу! Затишна атмосфера. Приємні враження від обслуговування. Зовсім трішки проливши капучіно, офіціант запропонував заміну. В цьому не було жодної потреби. Але така позиція дійсно говорить сама за себе, у закладі ставляться до відвідувачів, як до бажаних гостей! Повернуся ще))”
“Харчувались весь тиждень поки були на морі, і можу сказати що цей заклад це знахідка. Салат Цезар найсмачніший у місті, а салат з морепродуктами це взагалі щось неймовірне. Оргазм у роті. Також смачні та свіжі роли та бургери. Дякую вам, за ваш сервіс!”
“Вчора ввечері замовили піцу додому, дуже розчаровані, піца зовсім сира з низу, викинули, більше не будемо до вас звертатися.”
“Дуже атмосферне кафе, великий різновид блюд, все дуже сподобалось. офіціанти були дуже доброзичливі до нас, Атмосфера дуже крута, тому це місце для великої компанії тут ви зможете відпочити і познайомитися з одеським вайбом, РЕКОМЕНДУЮ.”
“Дуже сподобався пляж, пісок чистий без ракушок, є шезлонги та зручні ліжка, в меню дуже смачна їжа, обслуговування хороше, все швидко та смачно!”
“Цю локацію я б назвала "В гостях у моря". Море навкруги - море у тарілці. Все, що замовляли з їжі - все сподобалося. Том ям з правильними грибами. Вершковий суп з мідіями дуже смачний та насичений. Є кава з альтернативним молоком. Є місце для парковки. Дуже вразив "наш слон". Чудові краєвиди. Швидке обслуговування.”
“Все дуже сподобалось дякую! Особливе дякую Кирі та Олі, дуже вкусно, та атмосфера приємна”
“Кафе справляє чудове враження! Дуже чисто, стильно та затишно! Обслуговування на високому рівні: персонал ввічливий, уважний, без нав'язливості, все швидко та чітко. Особливо хочеться відзначити сангрію — вона тут смачніша, ніж в Іспанії! Обов'язково повернуся і рекомендуватиму друзям.”
“Дуже дякую друзям що порадили цю автошколу.Іструктори професійні, пояснюють все спокійно.”
“Гарно попоїли всією родиною. А для дитини є великий лабіринт із кульками і гірками”
“Хороший сервіс,обслуговування українською. Обов'язково потрібно маску.”
“Смачно, атмосфера домашня, приголомшливий шашлик. Є музика та танці, але в окремій залі. Загалом, рекомендую тим, хто любить смачну кухню без понтів та пафосу”
“Супер, дуже багато мʼяса, смачно) І пепсі в подарунок)”
“Класна кафешка. Уважні і товариські співробітники. Смачна шаурма по "Гавайська" рекомендую, тепер вона наша любімая”
“Черноморка це гурманіка. Обслуговують швидко, професійно. Офіціанти як бджоли. Кухня це неперевершено, смачно, гарно, кухня відкрита. Але місця треба бронювати. Обов'язково треба цей заклад.відвідати”
“Я навіть не знаю, як писати відгук про місце, яке стало тобі рідним. Ми з родиною, друзями і взагалі всім нашим "колективом" ходимо в "Papa Cotta" в Чорноморську вже років п'ять. Це дуже великий термін, і він говорить красномовніше за будь-які зірочки!”
“Ну дуже універсальний заклад - і каву попити, і смачно ситно поїсти, і футбол подивитися.”
“Сковородка + салат афродіта, наїлись від пупа )) Персонал привітний Рекомендую, найкраще в грибовкі”
“Дуже приємний і ввічливий персонал, завжди небагато людей, що в умовах ковіда дуже важливо. Тепло та затишно, тут готові піти на зустріч клієнту.”