Огляд каталогу
- 361 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 361 результатів
Перегляньте їжа у кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 361 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 116,752 відгуків та оцінок.
“Копіцентр "Проспект", працюють на генераторі, ламінація індифікаційного коду -20 грн, за часом 2 хвилини. Швидко. Фото на документи, також швидко і ціни нижче, ніж у інших. Рекомендую. Великий вибір обкладинок на документи.”
“Приємний ресторан , дуже смачно , вид неймовірний , те що необхідно для туриста ! Мінуси в тому , що необхідно довго чекати замовлення”
“Шпора виходить далеко в море і з неї відкривається чудовий краєвид на узбережжя Чорноморки, Одеси та Чорноморського порту. Кажуть, що тут гарне місце дої лову риби.”
“Приємне місце та смачна кава!!!”
“Відмінне місце, великий вибір. Лаваш в асортименті дуже смачний, бургери розкішні. Персонал ввічливий, кухня чиста.”
“Смачно і великий асортимент вареників”
“Найкраще кафе в затоці! Божественна кухня (моя повага шефу), великі порції, привітний персонал, І все це за дуже приємну ціну. Однозначно рекомендую!”
“Смачні булочки, профітролі, тістечка та торти. Можна купити із собою, можна посидіти за чашкою чаю чи кави у маленькому залі. Без особливих домагань на затишок, але завжди смачні та свіжі насолоди, які випікають прямо тут. Сподобався солодовий хліб, до речі, якщо залишається на слід день, його продають зі знижкою! Дуже зручно, що можна розрахуватися карткою! Рекомендую побалувати себе ласощами! ЕХ, шкода, що закрилися!”
“Гарний заклад, з приємними цінами ❤ і шалено смачними десертами”
“Був всього один раз а наївся від пуза. І що саме головне - не дорого у порівнянні з іншими кафешками. Дуже смачно готують. Якщо ще раз приїду в Южне, то обов'язково туди завітаю)”
“Мені подобається. Атмосфера приємна, персонал привітний, доброзичливий, дуже має в своєму розпорядженні це. Їли тільки роли - смачні, але страви у них гарні і порції великі з того, що я бачила. Обліпиховий чай приносять з медом, я давно цього в закладах не бачила, навіть у тих, де така подача була, дрібниця, але приємно)) кальян нам подобається тут, і хлопець-кальянщик - дуже приємний, уважний, максимально доброзичливий, враховує прохання, переваги і робить хороший кальянчик (Богдан, Хлопець з тату))) сподіваюся, не помилилася))). У певні дні жива музика. У вихідні дні – багато людей, рекомендую бронювати столик, у будній день – тихо, спокійно. Взагалі комплекс великий. Внизу, на першому поверсі, - типу ринку їжі, на 5 поверсі ресторан, на даху теж, але в сезон. Є паркування. Втім, дякую, класне місце на селищі, успіхів і процвітання! ( Прохання ресторану - додайте, будь ласка, різноманітності в пивну карту, хочеться темного пива, типу leffe, щось подібне, дивно, що у закладі такому тільки світле пиво.)”
“Після покупок у Рів'єрі відвідали Скул бістро, так як дитина зголодніла. Замовили карбонару та собі каву. Обслужили швидко, сервіс відмінний. Атмосфера в італійському стилі. Паста дуже смачна і заслуговує на увагу так як у вас бістро а не ресторан але паста у вас саме формат аля ресторан. Швидко, смачно, ціни середні. Рекомендую”
“Шведский стіл,всі страви смачні. Великий вибір блюд. Ціни доступні.”
“Атмосферний заклад, смачна кава.”
“Ходжу вже рік) Подобається все) Удачі та процвітання господарям)”
“Дуже смачна їжа, якісне обслуговування та приємна атмосфера”
“Зробили дуже смачну каву, дякую ☕❤️”
“Ну дуже,дуже, дуже затишно, я в захваті.”
“Любимо заходити сюди. Все дуже смачно”
“Смачна кава☺️☺️ швидке та ввічливе обслуговування”
“Нарешті відвідала цей заклад, хоча дуже часто проходила повз. Привітні продавці, неймовірно смачна кава, а хлібобулочні вироби — це окрема любов Особливо сподобався дубайський калач — однозначно рекомендую!”
“Дуже смачно, і прекрасне обслуговування.”
“Дуже смачно і гарно) Було б ідеально, якби швидше готувалась їжа”
“Великий вибір страв, швидко подають, гарний вид на море, усюди є парасольки від сонця, не гучна в не навʼязлива музика. Їжа не вау, просто норм. Мʼясо мідій у вершковому соусі подали з морквою і маслинками (що було трішки дивно, але смачно і дуже ситно). Окрема подяка офіціанту Владу за компетентний, уважний сервіс УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ❤️”