Огляд каталогу
- 670 Всього бізнесів
- 2.4 Середній рейтинг
- 61% З відгуками
- 56% З фото
Знайдено 670 результатів
Перегляньте посилки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 670 результатів у Києві. Середній рейтинг 2.4/5 на основі 71,563 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає посилки з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Буча, Вишневе та інших міст.
“Завжди все дуже швидко і якісно! Дякую за сервіс”
“Я дуже часто користуюсь послугами цього відділення. І завжди хлопці привітні та працюють на знос коли багато людей.Хочу привітати їх з Новим роком 2024 та побажати Мирного неба! Здоров'я та Процвітання. Все буде Україна! Слава Україні!”
“Завжди швидке і якісне обслуговування. А тепер коли замість "слєдующій", лунає: "Наступний!" - взагалі все ідеально)”
“Дуже приємний та вічливий персонал персонал,завжди якісно обслуговують. Вже багато часу користуюсь цим відділенням. Рекомендую.”
“Ввічливий персонал і взагалі все чудово)”
“Завжди привітний персонал. Телефонують й попереджають про те, що вже замовлення прибуло й можна забирати. Також не забувають сказати й про дедлайн. Є примірочна кабіна, тож якщо маєте сумніви, можете приміряти одяг чи взуття. Розрахуватись Ви можете картою або готівкою. 100 зі 100. Дякую.”
“Хочу поділитися своїм позитивним досвідом користування поштовими послугами. Відправлення було доставлено швидко та без жодних проблем. Приємно здивувала ввічливість персоналу та зручність сервісу. Усе було чітко, зрозуміло та професійно. Обов’язково скористаюся послугами ще раз і рекомендую всім!”
“Багато років користуюсь цим відділенням бо біля дому. На хамовитість не натикався. Останнім часом працюють гарні оператори які допомагають і нормально обслуговують. В цілому задоволений”
“Доброго дня! Хочу віддячити за чудову роботу співробітників відділення #61. Але була дуже засмучена сьогоднішнім з ранку інцидентом, робітників та одного з клієнтів. Співробітник виконував свою роботу, а чоловік почав чіплятися до одного з співробітників і кричати. У мене питання чому ваші співробітники ніяк не захищені!? Клієнт був дуже неадекватний матюкався та дозволяв собі переходити на особистості, він вважає що можна принижувати робітників сфери обслуговування, але співробітники були чемними та тактичними. Максимально намагалися врегулювати ситуацію. І один із чоловіків в черзі почав усно заспокоювати буйного клієнта і також подякував хлопцям за їхню роботу. Тому наголошую, що хлопці молодці!!! Дякую усьому колективу відділення #61!”
“Хочу подякувати оператору поштового зв'язку Мироненко Валентина за добре виконану роботу. Я є постійним клієнтом 129 відділення і цей оператор – найкращий.”
“Зручне розташування добрий персонал на пошті завжди чисто”
“Дуже швидко обслуговують, дуже ввічливі працівники.”
“Дуже гарні враження від відділення. Співробітники йдуть назустріч. Сьогодні забирав з відділення нову зарядку для електромобіля, і завдяки люб'язності співробітника на ім'я Ілля я мав змогу одразу її випробувати.”
“Відділення знаходиться в ЖК Метрополіс, біля вʼїзду та охорони, на картах ще не змінено! Нарешті нова пошта з нормальною примірювальною, трішки затісною, але гуд!”
“Отримала тут відправлення з книгарні Є за 3 доби, десь 0 18.30. Черг не було, все дуже оперативно, працівники ввічливі, в масках, розмовляють українською мовою, допомогли у перевірці вмісту на відсутність пошкоджень. Жодних нарікань. Буду звертатись ще.”
“Хороший сервіс та приємні працівники. Все достатньо швидко відбувається і майже ніколи нема черги, або зовсім мала.”
“Швидке та якісне обслуговування ! Завжди хочеться повертатися на це відділення! Посмішки дівчат заряджають позитивним настроєм)))) Дякую за таке відділення!!!”
“Дуже добре та гарне відділення, касири привітливі ніж на новій пошті№3 в петрівському, на до чого придратись, все супер”
“Чудовий персонал. Прекрасне обслуговування!!!! Дякую, за сервіс.”
“Все як завжди, швидко та зручно! Отримав посилу без черг і зайвих проблем. Після пошти одразу пішов скупитися в Фоззі, а там ще й вигідно скористався пунктом обміну валют. Дуже сподобалось: курс хороший, обслуговування оперативне, все надійно та комфортно. Приємно, коли можна в одному місці вирішити стільки справ!”
“Чудове відділення. Ні разу проблем не виникало”
“Чудовий співробітник Данило, 120 відділення. Допоміг перевірити подарунок для дитини. Як би не він, то я б відправила посилку до відправника. Єдине зауваження, що відділення дуже не облаштоване, немає дзеркала, маленький клієнтський стіл, взагалі потрібно оновити відділення!”
“Роботу виконують. Але є зауваження.”
“Не перший раз відвідую дану установу.Все добре.”
“Хороше, просторе відділення, яке приймає до 30 кг! Нарешті у нашому районі з'явилося відділення такого типу, дякуємо. Працівники - активні, професійні, відправка та отримання замовлень завжди проходить швидко. Дякую за гарний сервіс!”
“Найкраще відділення в районі. Ходжу сюди повз 2 інших”
“В мене майже всі родичі проживають в США і в зв'зку з подіями (самі знаєте якими) ми не могли знайти компанію, яка б змогла доставляти звідти посилки і не "дерти три шкури". Але ось нарешті знайшли! Самі дешевші тарифи та швидка доставка – ось головний преорітет на сьогодні і ця компанія з цим справляється. Дякуємо вам!”
“Відправляли тут посилки за кордон. Операторка Алла все пояснила і допомогла швидко все оформити згідно з правилами. Без неї б точно не справилися! Дуже дякуємо!”
“Чудове віділення, персонал дуже класний та колективність на вищому рівні. Часто користуюсь саме цим віділенням, й без проблем все завжди класно та зручно. Місце для пошти також чудово підібране. Сучасний дизайн.”
“Хороше, чисте відділення. Швидка видача замовлень. На подив, дійсно смачна кава, яка останнім часом покращилась, ніж декілька місяців назад.”