Огляд каталогу
- 191 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 91% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 191 результатів
Перегляньте сільпо у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 191 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 323,995 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає сільпо з таких міст як Київ, Софіївська Борщагівка, Бровари, Біла Церква, Бориспіль та інших міст.
“Чудовий магазин. Мешкаю поруч, постійний клієнт, нарікань немає. Лише щира подяка❤️Ви всі молодці! Хочу окремо сказати теплі слова про продавця з рибного відділу Марка. Молодий, але обслуговує на відмінно. Чесно я була в захваті. Вдячна Марку і всій команді Сільпо. Успіхів вам!”
“Чисто, охайно свіжі продукти, привітний персонал. Толерантна охорона”
“Була дуже приємно вражена, коли забувши оплачені два с половиною кг хурми мені повернули забуту покупку, а звернулася я через чотири дні☝️. Дуже дякую за порядність та увагу.”
“Все супер , їжа смачна , персонал привітний”
“Хочу висловити свій відгук саме про Сільпо,що розташований за адресою Кибальчича 11в.Це простір в якому хочеться робити покупки,і найважливіше це ставлення і робота персоналу.Магазин невеликий,але все зручно,як для людей.Обслуговування на вищому рівні,дійсно,людяність,завжди допоможуть.Варто відзначити роботу і касирів і продавців і охоронців,дуже приємні і ввічливі люди тут працюють,розумію,це політика магазину,але якщо немає людяності,то ніякі правила не допоможуть,а тут тобі завжди посміхаються,вітаються як з давнім другом.Хочу також згадати ,коли вимикали світло-продавці з ліхтариком ходили з покупцем,світили,допомагали обрати товар(це ще не було генератора),на початку війни,коли люди були геть розгублені,магазини не працювали так як звикли-дівчата вивозили людям хліб,і посміхалися.Охоронці-таких я не бачила ні де!Дякую їм особливо!Жодного разу не бачила кас на "простої",адміністрація намагається зробити комфортно і не створювати зайвих черг.Доречі неодноразово бачила ,як терпляче і виховано вирішують адміністратори проблеми ,які виникають з неадекватними покупцями.Тобто-колектив професіоналів,магазин,в який йдеш на закупи швидше ніж на базар.Дякую і прошу керівництво підтримати і подякувати їм!Так тримати,сподіваюсь що Ви будете розвиватися і працювати і надалі так,щоб сюди хотілося повертатися.”
“Сподобався рибний відділ і привітність персоналу. Екзотичне оформлення в індійському стилі. Не дуже зручно добиратися з дітьми через парковку.”
“Я дуже люблю це Сільпо, гарний асортимент, свіжі продукти. але теж не можу промовчати щодо парковки. Те, що вона не зручна, я вже якось терплю, але ж призначте відповідального хто слідкує за роботою шлагбаума!! Заїжджаю на парковку сьогодні 03.08.2025 десь приблизно о 13:00 і на вʼїзді закінчились квитки. Заїхати не можу. Ок. Глушу машину, йду в магазин шукати охоронця. Виходить жінка і така: - ой, напевно закінчились квиточки! І пропускає моє авто через свою картку. Я запитала, чи будуть в мене проблеми з виїздом і мене запевнили, що ні, що мені відкриється шлагбаум на цьому виїзді. Чи він мені відкрився? Ні! Я знову шукала працівника, який мене випустить, створила незручності іншим водіям і сама втратила час. Така як я була не одна, всі хто заїжджав по картці тієї працівниці потім не могли виїхати!! Розберіться будь ласка з цим, бо і так до вас іноді не їду, коли багато машин, бо не розвернешся, але коли ще й за своїм шлагбаумом не слідкуєте і не вставляєте завчасно квиточки то взагалі мотивація падає до вас їхати.”
“Неймовірно приємна жінка,що готує каву! ( чорне коротке волосся):)Побільше б таких працівників !”
“Непогане Сільпо в другому Дрім Тауні. Колись давно було цілодобовим. На жаль, хвороба, притаманна багатьом "Сільпо" також присутня: продавці у відділах є на місці далеко не завжди. Також є відділ кулінарії, де можна придбати готові страви.”
“Дуже гарне нове сільпо на Даринку, що поряд з метро Лісова. Дизайн цікавий і на вході зустрічають верблюди на чолі з бедуїном. Ідея супер. Асортимент теж дуже хороший, значно більше товарів, аніж у звичайних магазинах мережі. Також порадувало обслуговування. Працівниця самокаси допомагала з покупкою товару, все уважно перевірила.”
“Зайшли з подругою та дітьми до фудзони сільпо, вирішили присісти там де солодощі, так як хотіли випити кави зі смачнньким. Хочу подякувати високому хлопцю, офіціанту, який терпляче залагоджував всі питання, які виникали! Допоміг, там де було потрібно і дуже ввічливо себе поводив. Людям, які забезпечують такий сервіс та так ставляться до людей, особливо в суботу ввечері, коли дууууже багато відвідувачів, потрібна подвійна оплата та підвищення! Найприємніші враження від візиту через цього хлопця.”
“Обожнюю сільпо та їх кулінарію. На жаль, сирна паляниця зіпсувалася з часом — не додають багато сиру, дуже суха, тому неможливо їсти без додавання вершкового масла та без напою. А так широкий асортимент та гарне обслуговування”
“Новий Сільпо у якому гарно просторо та зручно!”
“Саме цей супермаркет Сільпо - найкраще місце для покупок із усіх існуючих Сільпо !Я є постійним клієнтом цього магазину з моменту його відкриття, і протягом десяти років він неодноразово виправдовував мої очікування. В Сільпо завжди чисто, а продукти завжди свіжі. Їх випічка і готові салатики - просто смакота! Окремо хочу висловити подяку персоналу Сільпо - вони дійсно найпрекрасніші люди на світі. Вони завжди готові допомогти і надати пораду, дуже ввічливі та привітні. А охоронці - просто вогонь! Наймиліші і добрі люди, завдяки яким хочеться знову і знову відвідувати ваш магазин. Бажаю, щоб таких працівників було ще більше!Дякую що ви є ❤️”
“Дякуємо керуючому магазину та його заступнику за чудову й пізнавальну екскурсію для школярів. Працівники магазину вразили нас своєю привітністю та щирістю. Діти дізналися, як щоранку готують торговельну залу до відкриття, а пекарі випікають ароматну, ніжну випічку, аби відвідувачі могли розпочати день з кави та запашної здоби.”
“Чудовий вибір товару, швидка касса”
“Розташовано дуже зручно, центр міста, постійно бувають акції на різні товари і головне завжди є свіжа випічка.”
“Чистота 5+ Асорттмент5+ Персонал 5+ Всі в масках, антисептик в наявності. Магазин дуже чудовий))”
“Атмосферне Сільпо - магазин з вишуканим набором товарів, орієнтований на споживача з достатком вище середнього. Великий вибір досить дорогого товару. Магазин дуже цікаво оформлений, персонал вишколений відповідно. У магазині дуже приємно перебувати”
“Часто заходжу в це сільпо, завжди приємно коли потрапляю на касу до Дмитра. Ввічливий, швидко працює, приємне обслуговування.”
“Сільпо є Сільпо - це майже завжди зразковий супермаркет, де б це не було (за рідкими виключеннями)”
“Хороший супермаркет з якісними товарами, широким ассортиментом. Смачна випічка й власна кондитерка.”
“Найкращій магазини в околиці доволі просторий, але не занадто великий, відносно недавно зроблена реставрація. Два входи, працює до 23:00, є місце де припаркуватись не заїжджаючи на тротуар. Є своя пекарня, піцерія, свіжа риба, свіжа зелень, багато кас (звичайні та самообслуговування). Бачу людей які працюють там роками - це гарний показник, також коли траплялись ситуації, як наприклад не вірно вказана ціна на ціннику, все завжди вирішувалось через адміністратора згідно закону. Під час тривог не виганяють людей з магазину, вважаю це правильно - зараз у кожного є можливість оцінити межу ризику самостійно. З домашніми тваринами двояка ситуація - є наліпка про заборону тварин, але бачу людей з маленькими породами собак на руках - також вважаю це збалансовано, мені наприклад не подобається коли возять собачок у магазинному візочку.”
“Все добре тільки цукор у кофе закінчився”
“Регулярно відвідую цей магазин. Незважаючи на обмежену площу, тут підтримується значний асортимент свіжих та якісних продуктів, а також необхідний набір господарчих товарів. Ціни дещо вищі, ніж в деяких інших супермаркетах, зате якість гарантовано на належному рівні.”