Огляд каталогу
- 72 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 92% З фото
Знайдено 72 результатів
Перегляньте intertop у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 72 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 9,163 відгуків та оцінок.
“Пропоную. Якісні речі та приємні ціни. Є знижки. Персонал привітний завжди готові підказати та вибрати що потрібно.”
“Купив собі босоніжки, були приємні знижки.Окреме спасибі консультанту Тетяні яка знайшла дану модель і підходящий розмір.Обов'язково прийду ще.”
“Приємно вражена обслуговуванням на житомирській, хіт мол. Дякую”
“Лише позитивне враження! Допомогли з підбором розміру, є можливість оплатити товар частково готівкою та частково терміналом. Комфортно, не жарко у спекотний день і дуже привітні працівники!”
“Хочу подякувати хорошому чоловіку, який працює в Інтертоп Блокбастер. Він гарно проконсультував нас, але через відсутність розміру порадив відвідати магазин у Березняках, де ми здійснили наші покупки.”
“Мені дуже подобається, що персонал в цьому магазині не нав'язливий, але допомагає саме тоді, коли тобі потрібна допомога з вибором. Дуже вдячна вчора продавчині за прекрасну консультацію. Завдяки її допомозі знайшла модель, яка мені підійшла, і хоч її не було в потрібному розмірі не, мене зорієнтували де саме можу придбати потрібний розмір. Уже з новими кросівками і дуже вдячна. Це відповідальне ставлення до клієнтів, яке викликає бажання повертатися до магазину знову )”
“Гарні консультанти, допомагали з замовленням”
“Вкотре дуже сподобалось купувати тут взуття. Великий вибір і привітний професійний персонал. Консультант Юлія неймовірно уважна, чуйна та старанна, вийшли з магазину у чудовому настрої.”
“Хороший магазин, великий вибір, гарне відношення, особливо хотів би відзначити консультанта , нажаль не запам'ятав як звати ( темненька пані) , справжня професіонал”
“Невеличкий але досить гарний магазин. Це інтертоп кідс. Доступний широкий вибір сучасного взуття”
“Дякую команді магазину - Світлані та Олександрі - за допомогу у виборі, рекомендації та турботу. Бренд чудовий. Рекомендую.”
“Мокра снігова погода завела в цей магазин, щоб вибрати щось саме під цю пору. Враховуючи що я був в пізню пору єдиним покупцем, продавець свою увагу зосередив на мені. Вів себе професійно, з точки зору балансу "навязування/ігнорування". Відчулося, що він як мінімум орієнтується в товарі, який на полицях, з точки зору базових технологічних відмінностей. Хоча на виході ще спробував "запропонувати" додатковий крем (хоча він на самому видному місці і у випадку потреби я б це і сам не упустив). А от термошкарпеток, на жаль в магазині не було... В кінцевому випадку, прийшлося вибрати дорогу модель, бо та що зі знижкою, не надихнула по дизайну. Вийшовши в новій покупці на лід, почав трохи сковзатися - хоча на льоду тільки снігоступи мабуть нормально себе ведуть... По калюжам вже веселіше було пересуватися, хоча все рівно тінь сумніву не покидала. Також цікаво було в цілому порівняти ціни після кількаденного тому відвідування Ecco в Лондоні. Звісно, що ціни в Україні, на жаль вищі, і це факт, десь в середньому на 20-25%. При цьому на ті моделі, що зі знижкою, вони більш-менш конкурентні і там і тут. Але знижка на жаль є як правило на менш ходові моделі, в середині/кінці сезону, і можливо, якщо лишилося мало розмірів.”
“Хочемо щиро подякувати команді INTERTOP у ТЦ «Квадрат» за чудовий сервіс! Дуже приємне обслуговування, консультанти уважні та допомагають зробити правильний вибір без зайвого поспіху. Чудовий асортимент і знижки!!!Вийшли з чоловіком від вас із гарним настроєм та вдалими покупками. Дякуємо за вашу роботу!”
“Був цьому магазині з причини не гарантійного ремонту взуття. Зробили швидко і дуже гарно. Гарний магазин.”
“Я в захваті від консультанта пана Тараса!!!! Все допоміг обрати, швидко, з посмішкою та запропонував безліч альтернативних варіантів. Заслуговує премії, залишилося лише приємне враження про мережу, хочеться повернутися за наступними покупками, клієнтоорієнтовано на відміну від інших консультантів.”
“ДУЖЕ приємна ціна. Радує знижка на ТОПові бренди взуття. Взяв FILA за 1400 грн. ФірмА та якість. Рекомендую для пошука нормальних педалей!”
“Як кажуть хто попробує поносити їхню мягку підошву той вже не поміняє на інші марки. Вибір великий але як правило підходить саме дороге в асортименті продавці в адекватні.”
“Відмінний магазин, прийнятний вибір одягу та взуття, гарне обслуговування”
“Завжди купую взуття тільки в ІНТЕРТОПІ. Гарне обслуговування. Дякую за топові знижки :)”
“Продавці дали можливість самим розглянути асортимент, але були поруч. Було легко попросити допомогти, не шукали консультанта. Дякую консультантці Світлані за допомогу”
“Доброго Вечора! Хочу розповісти вам свої враження) Вже не перший раз Але Враження кожного разу все краще і краще))) Купили сьогодні донці гарненьку,сучасну,зручну пару зимнього взуття. Сказати що ми задоволені,це не сказати нічого))) Дитина взагалі у захваті хв30 не знімала ходила по квартирі. А очі сж Сяяли як те Сонечко))) Зимовий Розпродаж))) Дякую Вам та Вашій Команді за чудову можливість)))”
“Купувала сандалі 13.07 Консультант - неймовірна людина своєї справи! Ідеально проконсультував, порадив який краще взяти розмір і поділився різними лайфхаками. Дуже задоволена сервісом, дякую! 10 з 10!”
“Гарний асортимент, кросовки дуже зручні, комфортні – топ для пробіжок. Ввічливі консультанти, допомогли з вибором, за що окрема подяка Сергію! Рекомендую.”
“Купував кофту на днях. Чудове обслуговування, приємні, чемні дівчата з прикольними татушками) . Допомогли підібрати. Все чудово. Рекомендую. Прийду ще)”
“Кращий сервіс по мережі , взагалі топ”
“Купувала черевики на каблуку. Шалено мені сподобалися і була рада покупці. Але поносивши пару днів помітила дефект в підборах. Звернулася в магазин з чеком і пояснила ситуацію. Дефект був не зовні, а всередині каблука і до мене поставилися з розумінням. Спочатку запропонували заміну, але і інша пара була з тим же дефектом. Прийшли до вирішення оформити повернення. Шкода було повертати черевики, дуже зручні. Дуже вдячна співробітникам за розуміння.”