Огляд каталогу
- 4,114 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 4114 результатів
Перегляньте restaurant foodestablishment у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,114 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 1,744,028 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає restaurant foodestablishment з таких міст як Київ, Ірпінь, Біла Церква, Бровари, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Замовляла послуги кейтерингу на невеличке свято вдома. Хлопці приїхали завчасно і все підготували, майже всі закуски були на заготовках і підготовані до подачі на місці. Євгеній та Андрій допомогли додати звичайному домашньому святкуванню вишуканості, як я і хотіла.”
“Дуже дякую за пироги. Замовлення обробили швидко, доставку зробили своєчасно. А пироги смачні, як завжди.”
“Чудово провели час, все супер, єдине - в барі хотілося б більш сучасної музики.”
“Затишний ресторан японської кухні. Все смачно і гарно виглядає. Раджу.”
“Збирались з колегами для святкування завершення року та підбиття підсумків 2023. Гарна атмосфера закладу, смачні страви, ввічливий обслуговуючий персонал. Для бронювання столу понад 10 осіб, потрібно внести завдаток в розрахунку 1500 грн на людину. Було б непогано пропонувати клієнтам з великою компанією не лише вносити кошти на бронь столу, а й робити попереднє замовлення щоб довго не очікувати страви та допомагати з вибором страв, враховуючи кількість гостей. Також раджу покращити візуалізацію страв меню.”
“Ділимося нашими враженнями. Замовляли доставку вперше. Попередньо було узгоджено що і в якій кількості має бути тому «сюрпризів» не було. Приємна дівчина в телефоному режимі оформила замовлення вона уважно вислухала та надала уточнення по блюдах. Заказ прибув у зазначений час гарячий та дуже духм'яний. Замовляли блюда які готуються на мангілі все прожарене та соковите .Блюда відповідають фото наданим у меню. Ціни середні, виправдані. Страви смачні і порції великі. Дуже сподобались такі страви як Пательня Вестфальська, Пряний свиний ошийок та Пікнік сет BBQ. Маємо бажання спробувати інші страви. Будемо рекомендувати нашим друзям та колегам Дякуємо!!!”
“Дуже сподобалось!!! Цікаві страви з додаванням морозива незвичайних смаків. До того ж, подача страв справжній перфоманс)) Ввічливе обслуговування, помірні ціни.”
“Сьогодні смачненько повечеряли. Місце зовсім не на слуху, просто були поруч, тому зайшли. Все дуже смачно, готували не довго, обслуговування без претензій на елітарність. Порції такі, що салатом можна наїстись. Нам дуже сподобалось. Рекомендую”
“Дуже сподобався ресторан. Смачні блюда, ввічливі та уважні офіціанти, швидко працює кухня і бар. Є літня тераса. Лише один недолік - невеличкий запах в туалеті... Можливо мені просто не пощастило і я був там наприкінці паузи між прибираннями... На загальне враження від відвідування ресторану це не вплинуло!”
“Ви не втратите кулінарні здібності вашої мами - навіть будучи іноземцем в Україні! Це просто дім далеко від дому для африканців і тих, хто їх любить.”
“Ресторан залишив дуже гарне враження. Нас привітно зустріли, запропонувавши обрати столик біля вікна або в більш приватній зоні закладу. Офіціант Роман люб'язно допоміг із вибором страв, і все було надзвичайно смачно. Атмосфера в ресторані приємна та спокійна. Неочікуваним компліментом стали устриці з томатним соком. Окремо хочеться відзначити, що чоловік заздалегідь попередив про мій День народження, і персонал привітав мене тортиком, що було дуже зворушливо та приємно! На рахунок дрес-коду, дуже багато негативних відгуків, але на собі цього не відчули, ніяких неприємних поглядів чи зневаги, хоча були вдягнуті звичайно (я в сатиновій довгій сукні та піджаку, чоловік в поло та джинсах)”
“Стильне і затишне місце, обслуговування 5+ , навіть колись попросили паспорт :) це просто комплімент для мене. Часто приходимо святкувати день народження, приємно що в такий день є бонуси . Суші тут нереально смачні... рекомендую всім саме цей заклад!!!”
“Чудова кухня і випивка! Приїхали до друга на природу, а в результаті ще класно провели час в закладі! Обслуговування на рівні! Потрібно ще раз вибратись!”
“Вже не вперше відвідую даний заклад. Дуже подобається, кухня на вищому рівні, все неймовірно смачно. Персонал доброзичливий та професійний. Враження від ресторану пречудові. Раджу!”
“Досить непогане атмосферне місце. Їжа смачна, свіжа (був зранку). Є де присісти, можна в закладі або на вулиці. Дуже сподобалися живі квіти на деяких столиках. Не сподобалося, що зранку не готують піцу, певно не було працівника, також мало персоналу, тому була черга(”
“Завжди смачна кава, привітливий персонал та смачна випічка) Можна замовити з собою, або посидіти і посмакувати за столиком. Зручне розташування, поряд біля метро.”
“Дуже смачна їжа, завітайте сюди раз”
“Чудовий ресторан. Прекрасне та швидко обслуговування. Дуже смачні страви!”
“Дуже затишне і приємне місце! Смачна домашня кухня! А шашлик і люля від власника заслуговують на найвищу похвалу!❤️”
“Хасан все такий же справжній! Робить все такий самий смачний фалафель у лаваші і в батоні! Увага, Хасан переїхав у нову локацію - біля 6 входу (футзона). Як не знайдете - питайте у місцевих (охорона чи в кавʼярні) - Вас направлять. Всі знають Хасана! Хасан сам купує і розбирає мʼясо. Працює кожен день крім понеділка! Відпускає з 12:00 до 19:00”
“Привітний продавець, смачна кава)”
“Уютний, зручний, охайний інтер'єр, приємно пахне французькою випічкою. Заскочили на лимонад (манго-маракуя) - дуже смачно! Рекомендую.”
“Чудово, затишно, смачно, - а з веселою компанією драйвово! Святкували День народження!”
“Широкий вибір продуктів, поруч магазин будматеріалів”
“Ціна, якість! Швидке та гарне обслуговування, дуже смачно”
“Невимушена атмосфера, дуже приємний персонал.”
“Дуже смачна кава! Все якісно, бариста привітливі та щирі!!!”
“Відвідали заклад у серпні 2025. Будній день, людей не було багато. Кава була із пінкою. Звичайно розташування закладу біля дороги не гарантувало спокою. Шум від машин та гості на столиках у формі голубів - не дивина.”
“Тут дуже смачні круасани та випічка)”