Огляд каталогу
- 356 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 356 результатів
Перегляньте весело у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 356 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 95,456 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає весело з таких міст як Київ, Ірпінь, Петропавлівська Борщагівка, Бровари, Васильків та інших міст.
“Дуже смачно, порція і кількість овочів в сендвічі дуже приємно вразили. Буду рекомендувати це місце.”
“Відвідуємо ЛяМалюк вже другий рік, дуже задоволені якістю освіти, умовами і відношенням персоналу до дітей. З батьками садок теж завжди в контакті, є чат-бот, адміністратори і вихователі на звʼязку. Донька ходить в школу, син в середню групу. Атмосфера в колективі здорова, діти засмучуються, коли не йдуть в школу чи сад, просяться скоріше з лікарняного чи з канікул до улюбленого ЛяМалюк! Харчування теж на рівні, якісне, різноманітне, розроблене шеф-кухарем, побачив, як в ресторані. Також є багато додаткових занять, які входять у вартість: бальні танці, айкідо, заняття з психологом, профорієнтація, «Я-лідер». Діти всебічно розвинені і дуже відкриті до світу.”
“Дуже хороше місце для відпочинку,рекомендую❤️”
“Просто надзвичайне місце з особливою атмосферою! Кожна деталь простору виконана у латинському стилі і в цілому все виглядає бомбічно) Вхід безкоштовний. А від пішохідного і північного мосту їздить безкоштовний трансфер! На території можна знайти багато пуфів, розкладних стільців та подушок, на яких можна лежати просто на піску. Щодо цін, то вони вище середнього. За тарілку начосів 100 гр з трьома соусами Ви витратите 185 грн, тарілка з чурросами 100 гр коштує 160 грн.”
“Дякую, ФОРА. дякую Василю! У мене була патова ситуація – не знайшла свій телефон сьогодні, пізно ввечері. Зрозуміла за кілька годин у ноута, що без телефону, а остання точка була у ФОРА. Попросила, щоб знайомі набрали мій номер і так! Відповіли з ФОРА - так, знаємо, пам'ятаємо і телефон у нас. Прибігла (це 5 хвилин) і мені його вручив Василь. Василь - це мої герої. Запитала, чи треба віддячити – відмахувався всіма руками, посміхався, розумів. Це дуже, дуже круто! Дякую! Класні люди, це - сила”
“Велика подяка садочку від мене і доньки. Це були чудові 2 роки, де мою дитину любили як рідну. Завжди відгукувались на індивідуальні побажання, підтримували у навчанні. Вражає як чуйність так і сучасний педагогічний підхід. Багато цікавих подій, невимушені теплі свята для дітей та батьків. Дитячі дні народження це окреме задоволення де кожна дитина має омріяну купу привітань і таких як хоче веселощів. Дякуємо персоналу, за найкращій осередок дитинства нашого району!”
Drivovo — це сучасний сервіс оренди авто в Києві, який робить користування машиною простим і приємним. Компанія працює за адресою вул. Ярославська, 58 у Подільському районі, тож зручно стартувати поїздку з центрової частини міста.
“Замовила тут дитячі черевики, пообіцяли відправити, але за кілька днів написали що їх немає. Так як я дуже на них чекала, і вже встигла сходити на Нову Пошту перевірити, то хотіла було обуритися, але не встигла. Мені запропонували вибачити як будь-яку іншу модель потрібного мені розміру абсолютно безкоштовно. Якось навіть не повірила відразу: подарувати мені черевики лише через те, що їх не вислали вчасно? Але виявилося щоправда, я обрала іншу модель і забрала її на Новій пошті наступного дня, навіть доставка була оплачена продавцем! Черевики приїхали акуратно упаковані та гарні за якістю. Тепер моя донька має круті снігоходи, а в мене приємне враження. Рекомендую цей магазин!”
“Великий, просторий садок. Чисто, тепло. Хороший персонал. Нова кухня.”
“Створили неймовірне свято для дітей і навіть батьків). Враховані всі побажання! Тільки +++. Аніматорам окреме серденько за професійність! Дякуємо.”
“Займаємось із дружиною у Дмитра не один рік. Напевно, це про щось свідчить. Суцільний позитив та купа енергії. Промінь світла. Всім рекомендую!”
“Супер заняття з дітками дошкільного віку.”
“Чудовий заклад дошкільної освіти. Керівництвом закладу гарно підібраний колектив. Щирі, привітні вихователі і няні, які люблять дітей, свою професію. Логопед справжній професіонал. Досить різноманітне харчування.”
“Мені подобається цей магазин,якось він в мене витіснив дц і космо...”
“В цьому навчальному році ранки стали ще приємніші! Бо поруч з будинком крута локація нашого улюбленого М'андрика! Донька в захваті , бо купа нових друзів, чудові вихователі та цікаві заняття! В садочку нагодують, всьому навчать та підготують до школи, ну а нам залишається тільки весело проводити час ввечері та на вихідних!”
“У зв'язку з переїздами змінили кілька садків. На наш досвід, Індіго найкращий. Я б навіть сказав на кілька голів вище за все те, що ми бачили. Чому: 1. Професійний колектив, який любить дітей 2. Діти люблять вихователів 3. Спокійна атмосфера в садочку та в колективі батьків/дітей 4. Дуже хороша ціна Рекомендуємо”
“Затишний новий дитячий майданчик”
“Хороша музика і атмосфера відповідна.”
“Чудовий дитячий садок! Директор – Наталія Миколаївна, професіонал своєї справи. Весь колектив працює під керівництвом, як єдиний злагоджений механізм! Два роки як випустилися, але досі із теплом згадуємо! Харчування добірне, смачне. Завжди прогулянки на відкритому повітрі. А заняття? Донька повністю була підготовлена до школи. Чудово читала! Дякую, Наталю Миколаївно, за вашу працю та турботу про діток!”
“Раніше це був "космо", зараз "простор". Стало набагато краще! Космо загинався, на полицях не було декоративної косметики, один продавець на весь магазин. Тепер нарешті є нормальний асортимент, косметика, креми, акції, знижки. Рекомендую до відвідування”
“Доброго вечора, сьогодні у вечері приїхав до закладу зробив замовлення сказали очікувати 10-15 хвилин а замовлення принесли через 4 хвилин, я просто в захваті. Смак був нереально смачний та в самому закладі настільки затишно що навіть не було бажання вже їхати додому) Все супер, рекомендую ваш заклад знайомим”
“Ми безмежно раді, що обрали для дитини It Friends! Тут дуже професійний персонал, цікаві уроки та креативні вчителі! Рекомендуємо однозначно! ;)”