Огляд каталогу
- 512 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 512 результатів
Перегляньте турист у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 512 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 309,711 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає турист з таких міст як Київ, Ірпінь, Бровари, Вишневе, Софіївська Борщагівка та інших міст.
“Затишно, зручно. Адміністратор – приємна дівчина, все показала, розповіла. Місця достатньо для двох. Є маленька кухня. І кулер із питною водою. Ми були у 30-му номері на 8-му поверсі. Залишилися задоволені.”
“Це місце наповнене затишком та теплою атмосферою, немов сторінки однієї з пригод Одіссея. Тут кожен момент – як захоплюючий епос. Приєднуйтесь до цієї чудової подорожі і слідкуйте за пригодами, підписавшись на телеграм канал @grimace – де кожен погляд стає власним одкровенням.”
“Смачно, затишне місце. Для своїх!”
“Хочу подякувати працівникам магазину LC Waikiki в ТЦ Проспект за поважне відношення до покупців. Я приїхала вчора до них за футболкою з іншого магазину, де не було мого розміру. Виявилось, що товар ще нерозпакованний. Персонал, на моє прохання, знайшов мій розмір і мені не довелося їхати ще раз в магазін.”
“Чудове атмосферне місце. Подивіться відео щоб переконатись. Жива музика Обслуговування гарне Атмосфеоа ТОП Пиво СУПЕР Їжа гарна Інтер'єр Супер Рекомендую всім. Пиво, дуже смачний лагер Карсберг, дуже смачне більш класичне ПілзнерУрквелл у дуже зручній кружці (фото). ОХара ред - насичене, з присмаком шоколадним 150 грн. Козел ітд не озвучуватиму.”
“Класний магазин з клієнтоорієнтованим сервісом. щось не підійшло - повернення без проблем, навіть якщо ви вже це дістали із коробки і зібрали. Просто топ. Українському бізнесу повчитися би.”
“Швидко, зручно. Привітний персонал”
“Нам дуже сподобалось в зоопарку)) так, людей багато, територія велика. Але + що в тварин великі вольєри і вони можуть почувати себе комфортно і спокійно на своїй території. В зоопарку було чисто. І видно, що у тварин прибирають декілька разів на день. З мінусів: харчування, яке є на території - це дорого, несмачно і не ситно, а також туалети - черга, брудно.”
“Відвідали виставку картин Івана Марчука. Дуже цікаво бачити, наскільки Україна багата на творців...”
“Це ТОП заклад. Дуже смачно, гарне та швидке обслуговування. Рамен, мабуть, найсмачніший у Києві. Хто любить японський фастфуд обовʼязково для відвідування.”
“Продавець-консультант була привітна та приємна.Допомогла вибрати потрібний товар.Щиро дякую.”
“Дякую велике за щиру допомогу у виборі одягу. Я далека від військової справи тому продавець розмовляв зі моїм чоловіком по телефону. Коли я відправила йому покупки він залишився задоволений.”
“Головне, що потрібно сказати про цей заклад, «бронюйте заздалегідь», особливо у вихідні та святкові дні, особливо ввечері. Хоча заклад і великий, але майже завжди повний. Цьому є цілком логічне пояснення, там дійсно хороша кухня і барна карта, якісні коктейлі за прийнятною ціною, так само цілком гідний вибір свого пива, окремий плюс це пивний сет, його, на жаль, немає в меню. Навіть при великому завантаженні замовлення приносять досить швидко, сервіс гуд.”
“Подобається атмосфера закладу. Кава смачна, лимонади - смачні, їжа - не все сподобалося. Але в цілому дуже подобається атмосфера”
“Великий вибір страв, все дуже смачно, неймовірно приємний персонал. Багато місця, великі вікна, в які можна спростерігати за життям міста. Можна купити різну веганську продукцію, а ще після 20:00 діють знижки на всі страви!”
“Здавала аналізи в лабораторії “ДІЛА” — дуже приємно вражена сервісом! Все чітко організовано: від запису онлайн до отримання результатів. Персонал ввічливий, медсестри працюють акуратно, майже не відчулося, як брали кров. Результати отримала вже через кілька годин у зручному електронному вигляді. Окрема подяка за чистоту в приміщенні та спокійну атмосферу — це дійсно важливо, коли приходиш хвилюючись. Рекомендую всім, хто цінує якість, точність та професійний підхід.”
“Рекомендую цей готель, бо ціна - якість супер, місцерозташування ідеальне , як і відношення до гостей. Коли в Києві частенько обираю. Також можна з котиком.”
“Вперше були у вашому закладі , керуючий Захар досконально розповів про умови і правила банкету , допоміг при складанні меню , проконсультував по кожній позиції, в день свята був присутній і контролював кожен процес , дякуємо за уважність до гостей , і дякуємо керівництву за підбір персоналу, будемо рекомендувати друзям і близьким Ваш заклад)”
“Дуже гарний заклад! Уважне обслуговування, великі порції, смачна кухня, дякуємо- обов'язково ще завітаємо!”
“Чудове місце для тих хто хоче вивчати біблію...”
“Дякуємо за радушний прийом. Номера охайні, чисті, комфортні. Пані Натяля Володимирівна дуже переживає, щоб кожному гостю все сподобалося. І це відчувається. Щиро і приємно.”
“Будь ласка поміняйте масло у фрітюрі, або промийте - картопля Фрі мала сильний запах прогорклого масла. Завжди довольні Вашими заправками, це вперше.”
“Дуже чудовий готель. Не так давно зупинявся з дружиною (мандруємо країною, самі з Миколаїва). Неймовірні враження від місця і від персоналу, який робить буквально ВСЕ, аби люди відчували себе затишно. Немає слів. 5 зірок”
“Чисте, гарне місце. Смачні закуски та пиво тут. Ідеальне місце для перегляду футболу невеликою компанією. Ціни у меню доволі не великі, зважаючи що заклад знаходиться в центрі. Ще б персонал розмовляв українською було б ідеально.”
“Дуже гарна кав'ярня, смачна кава, приємна атмосфера .”
“Смачна кава, у кав'ярні є смаколики. Можна відвідати з собакою. Є теплі пледи, з якими можна посидіти в закладі чи на вулиці. Гарне обслуговування. Також є туалет та вішаки для курток. В цілому стильна та затишна кав'ярня, де можна посидіти самому або з друзями та випити смачну каву)”
“Одне з найулюбленіших місць в Києві. Не дивлячись на жваву дорогу поруч в кав'ярні досить затишно. Кава тут однозначно топ :) З їжі мало що коштував. Але салати теж топчик.”
“Дуже хороший та комфортний готель! Задоволені співвідношенням ціна-якість, самими номерами, чистотою, обслуговуванням та розташуванням. • Зручності та чистота: В номерах чисто та охайно, нова постіль та меблі. Ми жили в блоці: 2 окремі кімнати і для них спільний санвузол та холодильник. Санвузол також чистий та регулярно прибирається. В номері ліжко зі зручним матрацом, стіл та стільчик, шафа для одягу. Є електричний чайник, набір рушників для кожного відвідувача, чашки з ложками, одноразові тапочки. Також можна без проблем попросити праску та дошку для прасування. Окремої кухні немає, але можна просити адміністратора підігріти щось в мікрохвильовці або попросити посуд (тарілки, вилки, ложки, ножі). • Обслуговування: Дуже привітний та готовий допомогти персонал, приємний адміністратор. Мешканці мають власні ключі і, відповідно, можуть виходити/загодити в готель цілодобово, ні від чого не залежачи. Також, можна домовитись і залишити речі на стійці реєстрації (наприклад якщо приїхали до міста за кілька годин до заїзду (заїзд о 14:00), або якщо від'їжджаєте пізно ввечері, але вже виселились (виїзд о 12:00)). В холі стоять відеокамери, тому все безпечно. • Розташування: Хороше розташування готелю, близько станція метро, історичний центр Києва в пішій доступності. Поруч хороша інфраструктура: супермркети, кафе, ресторани та багато іншого. Сам готель знаходиться в тихому, не дуже людному місці. Про готель в нас залишились лише хороші враження!”
“Дуже хороший бюджетний готель. Тихе місце, дуже зручно якщо подорожуєте на автомобілі. Хороша локація, закрита територія.”