Огляд каталогу
- 163 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 99% З фото
Знайдено 163 результатів
Перегляньте фора акції у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 163 результатів у Києві. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 67,928 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає фора акції з таких міст як Київ, Бровари, Бориспіль, Вишневе, Боярка та інших міст.
“Дуже привітний персонал, магазин вирізняється чистотою, асортиментом і якістю продукції серед інших у мережі. Дякую!”
“Вперше бачу таких вічливих охоронців, відвідав близько 19.20. Дякую.”
“Гарний магазин та завжди свіжі продукти.”
“Щиро вдячна співробітникам магазину,які були на зміні 7.12.2025 ,що не залишили мою неповнолітню дитину в біді. Окрема подяка Ользі за людяність та чуйність. Нехай вас Бог береже.”
“Охорона в сірій футболці вигнав з магазину не встигли ми туди зайти з дитиною, з нами був ще маленький пес Йорк якому 5 місяців тримали на руках і на вулиці був на руках на питання мені він був на вулиці на руках я сказала так коли хотіли посадити собаку у візочок, почав хамити, ми й вийшли з магазину більше до Вас не зайду!”
“Новий магазин після відкриття дійсно виглядає дуже класно - у порівнянні зі старим це просто небо і земля. Нарешті в магазині стало просторо, і якщо ви з собакою - ніхто не буде змушувати вас вийти або брати тварину на руки. За це окремий лайк від мене! Продукти також виглядають набагато краще - раніше у відділ з рибою, м’ясом і ковбасами навіть заходити не хотілося. Овочі та фрукти тепер виглядають свіжими й охайними. Магазин дійсно став схожим на сучасний супермаркет, а не на генделик біля дому. Сподіваюся, що такий рівень обслуговування збережеться й надалі. Єдиний мінус - немає батончиків Fizi, замовте, будь ласка :)”
“Дуже подобається . І розкладка товарів,і наявність свіжого м'яса та овочів , і приємний персонал завжди готовий допомогти. Все на вищому рівні. Директор- душечка) Дякую вам що ви є♥️”
“У приміщенні магазину чисто. Приємно вразив аромат свіжості та прохолоди. Як для продуктового магазину це круто! Персонал привітний.”
“Дякую команді Фори , що в Боярці по вул. Франка по - перше, що взагалі є цей магазин , бо дуже не вистачало раніше в ці локації міста, по - друге: всі дівчата - працівниці - привітні і позитивні ! Окрема вдячність- пані Наталі на м'ясо- рибному відділі за доброзичливість і розуміння- завжди дасть пораду у виборі , а посмішка на обличчі повністю обеззброює поганий настрій в кінці робочого дня! Рекомендую!”
“Хороше місце, багатий асортимент, касири привітні.”
“Чудовий магазин! Та ви маєте знати, що коли вночі приїжджає фура з товаром, крики при вивантаженні чутно до верхніх поверхів сусіднього будинка, а не тільки вам.”
“Після ремонту магазин виглядає охайніше, приємніше. Гарне освітлення і зручне планування простору, чисто. Приємно заходити. Окремо плюс за відділ випічки і великий вибір готових обідів: все свіже. Є каси самообслуговування, зручно.”
“Дякую, ФОРА. дякую Василю! У мене була патова ситуація – не знайшла свій телефон сьогодні, пізно ввечері. Зрозуміла за кілька годин у ноута, що без телефону, а остання точка була у ФОРА. Попросила, щоб знайомі набрали мій номер і так! Відповіли з ФОРА - так, знаємо, пам'ятаємо і телефон у нас. Прибігла (це 5 хвилин) і мені його вручив Василь. Василь - це мої герої. Запитала, чи треба віддячити – відмахувався всіма руками, посміхався, розумів. Це дуже, дуже круто! Дякую! Класні люди, це - сила”
“Чудове гарне місце, але хотілося б побільший вибір товарів”
“Гарний магазин, найбільший вибір м'яса серед макетів мікрорайону, дуже смачний хліб. Завжди купуючи чудові горняков, дуже стильні. Дякую за великий вибір молочних продуктів. Один раз було непорлзуміння:ціни на ці никуда відрізнялись від цін в чеку. Звернулася до адміністрації, швидко виправили в залі і відшкодувати решту.”
“Хороший супермаркет. Не раз виручав! Рекомендую!”
“Чудовий магазин біля дому. Багато асортименту. Касири приємні, ну поки ще не бачив щоб касири були погані. Охорона теж саме. Все життя скупляюсь тут!!!”
“Охоронник ,Ілля завжди лояльний до гостей магазину особливо до матусь з дітьми . Завжди допомагає з візочком .”
“Хороший ассортимент. Зазвичай свіжі продукти”
“Приємно написати те, що невеличкий гриль відділ в магазині відзначився неймовірно смачною шаурмою, шкода, що вона буває досить рідко і невеликій кількості...Точніше Пані піццайола сказала, що готують 2 рази на день, приблизно 11:00 і 16:00, але ввечері після 20:00, є в наявності тільки бургери, які теж дуже смачні, але хотілось би трошки різноманіття і частіше бачити улюблену шаурму у вечірні години, коли повертаєшся з роботи”
“Якісні і свіжі продукти. Швидке обслуговування.персонал ввічливий. Все добре.зауважень, як на мене, бути не може.”
“Фора на Святошинській - найкраща у місті, зручне розташування і графік роботи, якісне і ввічливе обслуговування.”
“Вже давно робимо покупки саме в цій Форі. Багато з персоналу вже як рідні. Всі дуже приємні, і охоронці і продавці. Вдячна за вашу роботу.”
“Доброго дня,хочу висловити подяку працівникам магазину по вул Момота, Галині та Тетяні.Вчора дівчата допомогли у виборі товару.я залишилась задоволена покупкою.”
“Супер магазин супер працівники супер ставлення рекомендую”
“Як по мені норм магаз. Навіть шоколад містера біста є!”
“Хочу залишити відгук Фора Святопетрівське , ЖК петрівський квартал, Тараса Шевченка 1 Хочемо поділитися вдячністю нашому улюбленому магазину «Фора», що під нашим будинком. Тут працюють неймовірні люди — добрі, привітні, щирі. Ми вже знаємо всіх по іменах, і кожен похід до магазину для нас — як зустріч із друзями. Особлива подяка охороні: дядя Толя — респект вам, завжди з усмішкою і добрим словом. Тетя Леся — дуже класна й уважна, завжди приємно бачити. А тетя Наташа — справжній промінчик сонця, піднімає настрій кожному покупцю. На м’ясному відділі Людмила — професіонал своєї справи: усе наріже, запакує, підкаже. Без зайвого клопоту й завжди з усмішкою. І взагалі, весь персонал — просто супер круті! Усі ввічливі, доброзичливі, завжди готові допомогти. Саме завдяки таким людям цей магазин став для нас особливим. Дякуємо всім працівникам «Фори» за вашу працю, турботу та щирість. Ви найкращі! ❤️”