Огляд каталогу
- 44 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 98% З фото
Знайдено 44 результатів
Перегляньте novus покупки у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 44 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 106,986 відгуків та оцінок.
“Щиро дякую, що в продуктовому магазині заборонили вигул собак! Вже дістали так звані "pet-friendly". Треба нарешті розрізняти місце для вигулу собаки від продуктового магазину і ніколи не поєднувати покупку продуктів з вигулом собачок.”
“Полюбляю відвідувати новус на Бажана 8, тому там є моє моє улюблене пиво від Ремесло. Смачне та якісне натуральне пиво Закуски також на вищому рівні Дякую”
“Великий та просторний супермаркет, є дешеві та дорогі товари, в цілому - ціни не кусаються. За весь час не знайшов ні однієї простроченої молочки чи торта. Адекватний персонал. Супермаркет знаходиться в доступнгму місці. Рекомендую.”
“Чудовий магазин, всередині своя ж кафешка (ціни демократичні), дуже просторий торговий зал з гарним вибором, величезна парковка, туалет, жодних сходів (дуже зручно людям з інвалідністю), навіть є відділення нової пошти.”
“Подобається що є суттєві знижки на різні види товарів. Різноманіття та асортимент на поличках магазину, приємно радує, на відміну від "Премія" в Сільпо, та "Своєї Лінії" в АТБ. Я розумію що треба просувати свої сільпошні й АТБшні товарні марки, але ж не робити ці магазини виключно під реалізацію своїх бозна якої якості товарів. В Новусі,навіть з мізерною зарплатнею, по акційним товарам є що вибрати й з чого вибрати, щоб нормально харчуватись.”
“Новус дуже класний маркет. Топовий в Бучі. Ніколи не економлять на опаленні чи кондиціюванні - там завжди комфортно. Просрочки на полках не попадалось. Багато касирів на касах і завжди знаходиться місце припаркуватись - поруч нема ніякого ЖК і ніхто не лишає свої авто на ніч як це біля авеніру в сільпо. І ніколи не треба їздити на цеглину!!! Водії уважно!”
“Свіжий новий новус. Все є, ціни помірни де не де, звісно не без понтів також. Радує хлібний відділ, багатий вибір. М'ясо - сало теж. Пиво - особливо Литовське імпортне саме Новусом - окремий респект!”
“Досить великий супермаркет. Зверніть увагу: овочі й фрукти не потрібно зважувати самому, їх зважують на касі. З одного боку, це зручно, але якщо мені потрібно саме якась конкретна вага? Наприклад, сусідка попросила придбати кілограм мандаринів, то як мені це визначити? Повинні бути якісь контрольні ваги в залі, адміністрації варто звернути на це увагу. Не купувала цукерки чи печиво, інші товари, що потрібно набирати самому. Мабуть, така ж ситуація.”
“Широкий асортимент товарів, великий за площею магазин)) Класна свіжа випічка)) Продукти теж свіжі, якщо закінчується термін придатності - товар уцінюють)) подобається, що є багато кас, є каси самообслуговування)) В принципі, все стандартно для мережі цих магазинів)) В цій же будівлі розташована і піцерія, аптека, Суші, ювелірна крамниця))”
“Величезний вибір, повага до сортування сміття, каси самообслуговування та великий простір. Є навіть лавка, де можна перепочити та упакувати покупки.”
“Єдиний новус на Оболоні, а спиртне в новусах по норм цінах”
“Мені особисто подобається цей новус. Завжди свіжі овочі та фрукти. Великий вибір солодощів. Є все, щоб скупитись на тиждень вперед чи докупити те, що закінчилось. Саме у цьому ноаусі зазвичай мало людей. Є своя кулінарія, але вибір страв у ній невеликий у порвнянні з іншими новусами. Також є термінал, який приймає за раз по двісті купюр під час поповнення карти. Є маленька парковка поруч із входом, але прямо за новусом є великий паркувальний майданчик.”
“Також приємно на другому поверсі єльдорадо акціями балує але Novus хоч дорогувастенький але теж настрій підіймає”
“Був вперше в місті Ірпінь та завітав до Новуса . Магазин з гарним асортиментом та ввічливими продавцями , обслуговують швидко , дали рекомендації по запиту . Рекомендую , особливо уважні касири .”
“Все відповідає нормам. Є каси з самообслуговуванням. Тут вам не прийдеться зважувати овочі чи фрукти, бо важать на касі, це дуже зручно. .”
“Чудовий магазин . Світлий ,чистий . Завжди свіжа продукція . Приємна атмосфера дуже вічливий персонал . Залюбки завжди тут купляю продукти для своєї родини . Незгіний з коментарями тими що написала Дар'я . Мабуть вона була без настрою або іще якась причина ... Коментарі написані нею не відповідають дійсності.”
“Захожу сюди під час вечірньої прогулянки - діють знижки на кулінарію. Все дуже смачно, але завжди набираю зайвого товару - неможливо втриматися!”
“Особливо хочеться відзначити завжди свіжі овочі та фрукти — полиці регулярно поповнюються, усе чисте, красиве й ароматне, ніби щойно з грядки. Також дуже подобається кулінарія — страви смачні, як домашні. Часто купую готові обіди або салати — завжди свіже, акуратно оформлене, великий вибір на будь-який смак. Особливо рекомендую їхні котлети по-київськи та олів’є — просто смакота!”
“Особливо хочеться відзначити завжди свіжі овочі та фрукти — полиці регулярно поповнюються, усе чисте, красиве й ароматне, ніби щойно з грядки. Також дуже подобається кулінарія — страви смачні, як домашні. Часто купую готові обіди або салати — завжди свіже, акуратно оформлене, великий вибір на будь-який смак. Особливо рекомендую їхні котлети по-київськи та олів’є — просто смакота!”
“Novus дуже зручний і сучасний.Просторий зал, чисто, приємно заходити. Ціни трохи вищі, ніж в АТБ, але якість товарів хороша, особливо м’ясо та випічка. Черги рідко бувають, персонал ввічливий, атмосфера приємна.”
“Гарне обслуговування, чисто і охайно, свіжі продукти, гарна викладка товару. Сучасна простора парковка біля супермаркету.”
“Швидке обслуговування, завжди свіжо та смачно”
“Магазин поруч, наче звичайний, але незвичайним його роблять люди, які у ньому працюють - завжди уважні та доброзичливі, саме вони і створюють ту неповторну атмосферу, у яку хочеться повертатись знову і знову за пркупками. Обслуговування миттєве, ставлення до покупців доброзичливе і уважне. І це у наш непростий час! Респект керівництву, якому вдається знаходити таких Людей!”
“Такий норм маркет, наче все необхідне в ньому є, багато знижок ввечері після 21.00.”