Огляд каталогу
- 62 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 97% З фото
Знайдено 62 результатів
Перегляньте novus товари у Києві. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 62 результатів у Києві. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 151,075 відгуків та оцінок.
“Особливо хочеться відзначити завжди свіжі овочі та фрукти — полиці регулярно поповнюються, усе чисте, красиве й ароматне, ніби щойно з грядки. Також дуже подобається кулінарія — страви смачні, як домашні. Часто купую готові обіди або салати — завжди свіже, акуратно оформлене, великий вибір на будь-який смак. Особливо рекомендую їхні котлети по-київськи та олів’є — просто смакота!”
“Пекар-продавець відділу випічки така мила та чарівна. Дякую за сервіс!”
“Швидке обслуговування, завжди свіжо та смачно”
“Нещодавно переобладнане від мережі "Білла"....незвично компактний супермаркет з невеликими розмірами, порівняно з іншими”
“Дуже хороший магазин. Смачна продукція в кулінарії. Гарні акції.”
“Класний магазин і швидко розраховують єдиний мінус це те що напої знаходяться на другому поверсі, тому довелось по бігати.”
“Магазин поруч, наче звичайний, але незвичайним його роблять люди, які у ньому працюють - завжди уважні та доброзичливі, саме вони і створюють ту неповторну атмосферу, у яку хочеться повертатись знову і знову за пркупками. Обслуговування миттєве, ставлення до покупців доброзичливе і уважне. І це у наш непростий час! Респект керівництву, якому вдається знаходити таких Людей!”
“Тут круті каси самообслуговування. Купив по знижці дуже смачні і свіжі мандаринки. Також завжди на знижках є щось з молочки. Дуже мені сподобалося, що біля метро є такий зручний магазин.”
“Якщо я не хочю ризикувати і срідностатистично у тибя жарко і срідностатистично на отоновке на пару годин після прийому препарату у миня в тому переглянути в каталозі немає в наявності є одним зі способів і прийомів безпечного виконання робіт надання у миня в тому числі в школе бил с обичний к в школе нету в Україні 25гб в к ниму и тибе негрубил у миня тихо вроде зробив сенсаційну в я в киеве уже в украине в я в киеве уже не було б дуже добре зараз спитаю в школе в школе нету на отоновке в школе нету етих в школе нету на отоновке у тибя случилось на отоновке на пару з роумінгом на пізніше ніж за скільки годин на тиждень і в я з мису скотиняка на отоновке на пару з мису в я з мису в я з мису доброї справи та знаю що це не намахалово в школе нету за скільки годин на добу в школе нету в я не хочю ризикувати життям і срідностатистично в Україні в період у миня тихо вроде зробив це українець із службовців в органах державної влади органів господарського та не ничо непонял на пару з роумінгом в школе нету етих в школе нету в Україні в період з роумінгом 5 на пізніше наступного робочого дня працівників сільського господарства на пару раз шо у миня тихо вроде зробив у галузі освіти і науки України від мешканця міста Києва в контексті сучасних технологій і змісту освіти і українській мові на тему якби я був у миня такойже на пару годин на тиждень в я з тобою і срідностатистично в школе в школе нету в я з тобою і українській правді у миня в школе бил таким чином що ти будеш ти неиграл в школе нету в Україні.”
“Такий норм маркет, наче все необхідне в ньому є, багато знижок ввечері після 21.00.”
“Білла була символом свого часу, відкрила еру супермаркетів у Києві але з часом розслабившись програла конкуренцію бо слабо покращувалась. Novus зараз непогана мережа і новий супермаркет замість Білли (хоч і класу "малюк") все-таки виглядає краще... Всередині чисто приємно і персонал у гарному настрої, можна сказати навіть по домашньому відчуваєш себе бо немає юрби людей.”
“Доброго дня. Колектив дуже дружній та постійно з чудовим настроєм постійно поивітливий бистро вирішують ситуації і охорона привітлива і допомагає покупцям з вирішенні усих питань.”
“Все не погано. Але котрий місяць не працює дозатор-антисептик. Та не вистачае зарядки для єлмобілів. Поруч Фора і там є....”
“Новус залишив все всередині , як було при Біллі. Й вже за це їм подяка. Білла була частиною не тільки інфраструктури Позняків-Осокорків , але й якоюсь ностальгічною частиною душі мешкаючих там людей. Новус це ніколи не замінить . Залишається подякувати Новусу за збереження жовтих кольорів... Особисто в мене до Новусу нема претензій , але не буде і любові...”
“Мені подобається цей магазин, тут хороший колектив і хороше обслуговування)”
“Дуже не погано, мені сподобався сам формат та ціни помірні! Рекомендую!”
“Невеличкий магазин, але все добре продумано і все, що необхідно з продуктів є. Смачна кава. Є багато кас самообслуговування. Завдяки місцю розташування, магазин відвідує багато молоді!”
“Станом на початок грудня 2021 року, ми очікуємо відкриття Новуса на місці спочила в обозі супермаркету. У цьому районі зовсім не завадить магазин такого рівня, і у мене абсолютно немає сумнівів, що він буде таким же добрим, як і інші магазини цієї мережі.”
“Чуйний персонал, завжди підкажуть те що треба. В аптеці приємно знаходитись, просторно, світло, чисто”
“Хороша кав'ярня, є арабіка і купаж. Швидко, недорого, смачно! Рекомендую!”
“Відмінна компанія, персонал відмінно у всьому розуміється, вибір меблів на будь-який смак та ціни на будь-яку кишеню, від низьких до високих цін. Якість хороша. Рекомендую!)”
“Провізори чудові, асортимент широкий. Ціни, як і скрізь на ліки, досить високі. В цілому, відмінний представник мережі Аптека "доброго діяння" Купила 3 найменування. Сплатила 1050 грн. Вручили акційний квиток "моментальної лотереї", яка виграла 5% знижки. Дрібниця, але приємно. Обов'язково скористаюся”
“Чудова аптека, я вперше пишу відгук на якесь місце. Нам консультант все дуже розумно підібрав, доглядав косметику, шампуні, не мав на мені впарити щось по дороще. Ну і дуже приємні знижки”
“Магазин з дуже різноманітним та великим асортиментом. Гарний одяг, іграшки. Чемна і приємна продавець завжди підкаже та допоможе. Нічого поганого за всі візити сказати не можу”